sosyalleşme

Köpeğinizle ortalama 10-15 yıl birlikte bir yaşam sürdüreceksiniz, köpeğiniz ne kadar iyi bir sosyalleşme sürecinden geçmiş ise o denli hem siz hemde köpeğiniz mutlu bir yaşam sürdüreceksiniz, her ortamda rahat ve stressiz birliktelik olacaktır.

temel ve ileri itaat

Köpekler tıpkı kurtlar gibi sürü hayvanlarıdır, sizi lider olarak kabul etmesini sağlamanız ve size itaat etmesini sağlamanız, köpeğinizin aile ve toplum içinde sorunsuz ve tehlikelerden uzak mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesinin temelini atacaktır.

İş köpekleri Eğitimi

Köpeğinizle profesyonel eğitim sürecine katılmak isterseniz, uluslararası geçerli sınav yönetmelikleri doğrultusunda (BH) Refakat Sınavı,(IPO 1,2,3)Uluslararası İş Köpekleri Sınavına, her bir bölümü üç basamaktan oluşmaktadır, iz takibi, itaat ve koruma bölümlerini işleyebilir, sınavlara iştirak edebilirsiniz.

Arama Kurtarma Eğitimi

Köpeğinizin donanımlı ve sizin istekli olup zaman ayırmanız taktirde, topluma faydalı ve hayat kurtarmak adına Köpeğinizi Arama Kurtarma Köpeği olarak eğitebilir, Arama kurtarma çalışmalarına katılabilirsiniz.